Říjen 2009

Všechno, co bych si přála

31. října 2009 v 17:32 | Happy
Budeme to počítat, dobře?

Tokio Hotel - Attention

31. října 2009 v 14:25 | Happy
TO JE HIT! TO JE HIT!!!! JÁ VÍM ŽE TO ŘÍKÁM U KAŽDÉ PÍSNIČKY, ALE KDYŽ SI TO PUSTÍTE A ČTETE SI U TOHO PŘEKLAD, TO JE FAKT MASOXXXX!!!!


Spím u Lenky :D

30. října 2009 v 18:46 | Happy
Já jsem její první kámoška, která u ní spí! :D Už teďka je prdééél! Mamce jsme volaly ze Skypu, měla sice blbou náladu, ale dovolila mi to! Jupííííí!

Dopis pro Tarju - jedno velké Aha...

30. října 2009 v 7:38 | Happy
Drahá Tarjo,
Je čas vybrat který příběh o Nightwish zde končí a který bude pokračovat dál. Pracovali jsme na tomto díle 9 let a nejsme připraveni to vzdát. Nightwish je životní dráha, něco pro co se dá žít. Jsme si jistí, že to nemůžeme nechat být.

Stejně tak si jsme jistí, že už do toho nemůžeme jít dále s tebou a Marcelem. V průběhu minulého roku se stalo něco smutného, co zůstává v mé hlavě každý den, ráno i večer. Tvůj postoj a přesvědčení skončit s Nightwish. To jsou věci, o kterých jsem nikdy nevěřil, že je uvidím mezi svými drahými přáteli. Lidé, kteří mezi sebou rok nemluví, nemohou zůstat v jedné kapele.

Zapojili jsme se do průmyslu kde obchodní stránka věci je nutným zlem a starostí po celou dobu. Jsme také kapelou, která vždy dělala muziku od srdce, pro přátelství a pro muziku samotnou. Duševní odkaz měl být vždy důležitější než peníze. Nightwish je skupina, jsou to emoce.
Obchod, peníze a věci, které nemají s emocemi nic společného se pro tebe bohužel staly důležitějšími. Cítíš se, že jsi se, a svou hudební kariéru obětovala Nightwish, ale necítíš, co Nightwish dalo tobě.
Tento postoj se mi jasně ukázal ve dvou věcech, které jsi mi řekla na letišti v Torontu: "Já už Nightwish nepotřebuji" a "Pamatuj si Tuomasi, mohla bych kapelu opustit kdykoliv, varuji tě jen den předem."
Jednoduše již nemůžu psát další písně, abys je zpívala.

Říkala sis že jsi jen "hostující zpěvačka" v Nightwish. Nyní hostování končí a my budeme pokračovat s novou zpěvačkou. Buď si jistá, že pro nás je to stejné oživení jako pro tebe. Všichni jsme to tak cítili příliš dlouho.

Říkala jsi nám, že je jedno co, příští album Nightwish bude tvé poslední. My všichni chceme pokračovat tak dlouho - dokud plameny hoří. Takže, nemám smysl pokračovat s tebou v tvorbě příštího alba, kteréhokoliv.
Čtyři z nás přemýšleli nad touto situací nesčetněkrát a shodli jsme se, že toto je řešení, které chceme. Tak jsme to udělali. V prosinci 2004, v Německu jsi řekla, že už nikdy nepojedeš na tour delší jak dva týdny. Také jsi řekla, že můžeme zapomenout na U.S.A. a Austrálii protože výdělky a místa konání jsou příliš malá.
V jednom rozhovoru jsem přemýšlel jestli odchod Tarji bude znamenat konec kapely. Chápu, že lidé přemýšlí stejně. Ať už kdokoliv říká cokoliv, Nightwish je odrazem mé duše a já to nemůžu nechat být kvůli jedné osobě. Osobě která se soustředí na svou kreativitu víc než na cokoliv jiného, osobě pro kterou železo je víc než důl...
Akceptovali jsme a cítili stejně všechno, kromě chamtivosti, podceňovaní fanoušků a porušování slibů. Pět z nás souhlasilo, že Nightwish je na prvním místě ve všem, co budeme dělat v letech 2004 - 2005. Pro tebe však bylo hodně věcí důležitějších. Konečným příkladem byla totálně vyprodaná show v Oslu, kterou jsi chtěla zrušit, protože jsi potřebovala cvičit na svůj sólový koncert, být s přáteli a jít do kina. Toto byla Marcelova slova ve vysvětlení zrušení koncertu. Budiž to jen jedním příkladem za mnoho dalších. Nemohl jsem se dívat na takové sobectví a odmítání našich fanoušků.

Nightwish je životní dráha a práce s mnoha závazky. Mezi námi i k fanouškům. S tebou tyto závazky nezvládneme.

Ani v hloubi nás nevíme, které z tvých já, nás dovedlo k tomuto závěru. Marcelo tě nějak změnil z milé dívky na primadonu, která neví co si dřív vzít. Jsi si příliš jistá svou nenahraditelností a postavením.

Je zřejmé, že svým stresem a trápením jsi vinila nás čtyři. A myslíš si, že jsme tě nerespektovali, nebo neposlouchali. Věř nám, chovali jsme tobě největší respekt jako k úžasné zpěvačce stejně jako ke kamarádce. A velmi brzy během pár minulých let se plány děly pod tvou taktovkou. Ty jsi byla vždy jediná, kdo chtěl víc peněz za show. Tento postoj "náhrady a víc peněz za vše" je důvodem, proč jsme tak moc zklamaní!

Moc si přejeme abys odteď poslouchala své srdce namísto Marcela. Kulturní rozdíly, kombinované s chamtivostí, přizpůsobováním a láskou jsou nebezpečná kombinace. Přestaň sama sebe ubíjet.

Toto rozhodnutí není nic, na co bychom byli zvlášť hrdí, ale nedala jsi nám šanci. Propast mezi námi je příliš široká. A toto rozhodnutí jsme učinili jednohlasně. Jsme dál, tam kde se věci nedají urovnat jen slovy.

Vše nejlepší pro tvůj příští život a kariéru.

Tuomas

Emppu Jukka Marco

Ps. Toto je otevřený dopis pro všechny.

Tokio Hotel - Dogs Unleashed

30. října 2009 v 6:11 | Happy
To je hit!!!


Opět ten samej strééééééés :D

29. října 2009 v 14:21 | Happy
Zažívám opět ten samej stres, jako jsem zažívala skoro před třemi lety nebo nedávno před koncertem Tarji Turunen.
Jo, opět se chystám jet na koncert, tím dnem má být patnáctý březen, tím místem má být Praha, tou arénou má být Tesla neboli T-mobile aréna někde Za Elektrárnou, tou skupinou mají být Tokio Hotel a tou částkou má být v ideálním případě 1574 korun!

Už víte, proč se tak stresuju? Ani spát už nemůžu! Čtyři měsíce dopředu! Nesmí mi vyprodat lístky, jinak můžu jet tak do prdele a zpátky. A tady máme podrobný rozbor nákladů:

990 lístek
336 cesta tam a zpátky
48 metro
130 jídlo a pití
200 rezerva

TO NEDÁÁÁÁÁM!!!!!!

Vivat prázdky!!!!

27. října 2009 v 14:36 | Happy
Tak nám tady v Orlové začínají podzimní prázdniny. Dnešek je jako pátek, tohle odpoledne je jako páteční :) Následuje jedna sobota, druhá sobota, třetí sobota, první neděle a druhá neděle :D Wow, takový prodloužený víkend miluju! Už máte nějaký program? Jestli ne, nevěšte hlavu, myslím, že tady na blogu přibyde hodně článků pro ty, co se budou nudit stejně jako já. A jaký je můj program:

První sobota: válení válení válení :D
Druhá sobota: Hraní a zpívání - sbor, klavír.
Třetí sobota: Mohla bych s někým jít ven. A když bude hezky, tak na kolo :D
První neděle: Hmmm... Zase válení :D Toš sakra, měla bych vyrazit na ňákou pařbu už... Nebo ňákou uspořádat...
Druhá neděle: Mno... taková ta normální neděle. Válení, uklízení, učení :)

Konečně trochu vzrůša do toho stereotypu :D

Moc 5. díl - Zničující zrcadlo do duše

25. října 2009 v 17:48 | Happy
Krok, krok a další krok a další a další po vyschlé zemi. Nejen ta je vyschlá. Všechno je tak vyschlé... Moje naděje na to, že znova uvidím Vatheka, Betty i Caleba v pořádku. Vyschlá je nálada tady. Vyschlá je radost okolo nás. Vyschlý je celý svět. Stejně, jako je vyschlá i Fobosova duše.
Nenávidím ho. Nenávidím. Za to, jak moc zlý je. Za to, že s Calebem něco udělal. Za to, že chtěl zabít vlastní sestru. Za jeho černé srdce.

(tuto písničku si prosím pusťte a čtěte dál...)


Právě všichni kráčíme ke hradu. Vpředu Fobos, vedle něj... Ten poskok... Cedrik, za nimi já a kolem nás vojáci.

Fobos roztáhne pravačku a otočí se na mě. V té chvíli se mu poprvé zblízka dívám do očí...
,,Podívej se na ty růže. Radši se jich nedotýkej." ušklebí se.
,,Nebo bych byla jednou z nich. Viděla jsem." pronesu a kráčíme dál.

Díky tomu zastavení teď kráčím vedle Fobose. Pořád musím myslet na ty oči a pořád se na něj dívám...
Ty oči... Láska, ale zazděná. Bolest, ale zatajovaná. Radost, ale z něčeho strašného. Zlo, kterého se nemůže zbavit. A nenávist, která vládne jemu i celému Meridianu. Je ztracený a nikdo mu už nepomůže. Zcela potopen v jezeře zla, ze kterého se už nikdy nedostane...

Ach, asi jen blouzním. Je zlý a já ho nenávidím. Nelituju. NE-NÁ-VI-DÍM.

Metallica - Cyanide

24. října 2009 v 19:51 | Happy
Superní!


Tristania - My Lost Lenore

24. října 2009 v 19:45 | Happy
Mno jo, gothic metal je nejlepší!


Public blog - spíš nevýhoda :D

24. října 2009 v 19:42 | Happy
Mno jo, kvůli tomu jsem si i zakládala anonymní blog, ptž mi prostě vadí, že tu nemůžu napsat všechno... Dozvěděla jsem se, že sem občas zajde i můj děda, který se díky tomu dozvěděl, že s kámoškou v noci navštěvujem hřbitovy :D Vemte si, docela nebezpečný tu něco psát, ale stejně od tohoto blogu neupustím!

WOLF - Voodoo

24. října 2009 v 19:32 | Happy
Když už byla ta metalová přednáška :D A když se aspoň trochu zpívá, tak se mi to líbí :)


Jak jsem začala hrát Farmville :D

24. října 2009 v 18:51 | Happy
Zrovna jsem postoupila, héč :D

Nightwish - Planet Hell

24. října 2009 v 18:46 | Happy
Vzpomínka na Tarju :)


Nové motto - a taky znělka!

24. října 2009 v 18:42 | Happy
Nové motto tohoto blogu zní: Přestaňte se věšet na jiné lidi a pojďte si užívat!

Slova znělky:
Ten blog ten blog,
kde všecko je
už nemáš problém najít
Už je ti to snad jasné
už víš kam máš jít!

m-m-h-s-f, jo jo to je blog,
Přestaňte se věšet na jiné
a pojďte si užívat!

Deník, vtipy, škola hudba,
všecko tam je
a až budeš v nudě veliké
tak přestěhuj zrak sem!

m-m-h-s-f, jo jo to je blog,
Přestaňte se věšet na jiné a pojďte si užívat!

Pojďte si užívat,
pojďte se usmívat,
happy je tu pro vás,
celý ten čas!
Tak pojďte si užívat,
mezi řádky článků lítat,
Nevěšte se na druhé,
přestaňte přežívat, pojďte si užívat!

m-m-h-s-f, jo jo to je blog,
přestaňte se věšet na jiné
a pojďte si užívat!

:D:D:D

Vtipy ze srandokapsu Sexem Sek Sem

24. října 2009 v 12:41 | Happy
Upozornění - jsou sexistické. Počet: 20

Barevnej řetězák

23. října 2009 v 20:46 | Happy
Tenhle řetězák je na téma barvy
→ Supééér :)
Tvoje nej. barva... → žlutá
Barva očí → hazel :)
Barva vlasů → špinavá blond, spíš ale hnědá
Barva mobilu → černá
Barva zubního kartáčku → bílá a růžová :)
Barva propisky → modrá :)
Barva oblíbené věci → zelená :)
Barva plyšáka → Vyberu si třeba čokla... Hnědá :)
Barva koberce → černá :)
Barva židle → červená :P
Nejneoblíbenější barva → taková žlutá kombinovaná se zelenou a hnědou, dost vyblitá...
Černá vs. bíla → černá
Bílá vs. modrá → modrá
Modrá vs. zelená → zelená
Zelená vs. růžová → zelená
Růžová vs. fialová → růžová
Tak už končímě, bye... → zdár :) :P

Play - Us Against The World

23. října 2009 v 20:34 | Happy
Udělejte si vlastní obrázek...


See you next year :)

23. října 2009 v 20:01 | Slečna Inteligent
Jsem se dívala na film z našeho mezinárodního tábora v Herlíkovicích... Ach, to bylo úžasné :) Tak zase za rok :)

Bum. Ticho. Titulky.

23. října 2009 v 19:26 | Slečna Inteligent

Víte, o jakém filmu mluvím?
Ne?
Tak já vám napovím. Ti, kdo to viděli, to určitě uhodnou.

Je zlej, ale vy mu v jeho činech fandíte, jednoduše proto, že tam nikdo jinej není xD A vždycky zažíváte chvíle napětí, vždycky, když se to chystá udělat. Nesmí ho nikdo vidět, jak zabíjí či jak si připravuje svou malou, ale účinnou zbraň. Je ale moc nápadný, už už ho chytnou.... A když uslyší to, po čem na začátku tak toužil, ukončí hovor a jde nervózně dál. Záběr zepředu.

BUM!

Náklaďák a mrtvé tělo.

Ticho.

Tma.

Titulky...

Už víte? Jestli ne, je tu další nápověda....Na to video nahoře se dívat nemusíte, stejně je to nuda :D Zkuste radši toto:

Byla jsem na něm včera s Elis :)