Červenec 2010

No, tak vám píšu po dvou tejdnech :D

29. července 2010 v 11:34 | Happy |  Když je mi skvěle
Omlouvám se, že jsem nedala vědět, že odjíždím za Angelinou :D

Byla prdel :D Tady mám pár scének z toho týdne:

Scénka 1 - Angelika se mnou šla do OBI, aby koupila tři polystyrenový desky, asi centimetr tlustý, že si je přibije na stěnu a bude z toho nástěnka. Dala mi je do ruky a říkala, ať se mi hlavně nezlomí. O minutku později zafoukal vítr a jedna z nich se zlomila. Angelika řekla: ,,Já tě zabiju xD" no a v tu chvíli se mi zlomily všecky tři na šest kusů a rozletěly se. Začala jsem je honit po celým parkovišti, lovit pod autem xD Lidi měli vánoce :D

Scénka 2 - Dobíhaly jsme s Angelikou vlak do Plzně. Jen proto, abychom si tam mohly zajít na CrossCafe na shake :D A hned jak jsme tam nastoupily, Angelika volala Tomovi. Když hovor skončila, rozpoutala se mezi náma vášnivá diskuze o tom, co je víc nenormální - jestli to, že Tomovi volá už po deseti minutách, nebo to, že mi Kuba nezavolá dva dny xD Jasně, to druhý je nenormální, ale to první je prostě střelený.

Scénka 3 - Znáte Tommyho Kindernaye? Je to jeden z věrných čtenářů tohoto blogu a někdejší SBéčko. Ano, doteď si píšeme. A nejen to. V sobotu jsme si dali sraz v Přerově, parádní zmrzku, parádní pizzu a parádní pokec ;) Tento člověk je opravdu super - milý a upřímný. Jen rozveselit se mi ho moc nepovedlo.. Ale prej mu se mnou bylo fajn. Napřed mi říkal, že jsem nádherná, pak že jsem dokonalá a nakonec že jsem anděl. Kdyby to nemyslel upřímně, poznala bych to.

Scénka 4 - Jely jsme s Angelikou ve dvojku na kole, když jsem jí říkala: ,,Hele, není to tvůj přítel? Aha, tak ne, to je ňákej dredáč." A Angelika hned na něj: ,,Čáááu!" :D Měla jsem dost xD

Scénka 5 - Byla jsem si zjišťovat spoj na cestu zpátky na nádraží. Zrovna výcházel jeden hoper, takový nejspíš zhulený nebo tak něco. Koukl se na mě a zvolal: ,,He, máš hezký kozy!" Chtěla jsem mu vrazit, ale příliš jsem se chlamala :D Měla jsem chuť mu říct: ,,Ale ty nejsou pro tebe, hochu xD"

Scénka 6 - když jsem vyšla z toho nádraží, zapla jsem si mobil, který jsem až do té doby měla vypnutý kvůli baterce, neboť jsem si doma zapomněla nabíječku. Přišla mi zpráva od mámy: ,,Katko napiš kdy přijedeš, Jakub leží u nás na dětské jipce v nemocnici." Myslela jsem, že mě zatne!

Scénka 7 - zpátky k Angelice se mi po tom ještě nechtělo, tak jsem se šla projít. Když jsem se vrátila a pozdravila Angeliku, začala na mě řvát, že jsem její mladší ségra a co když by mě tam někdo znásilnil... V podstatě měla pravdu, ale to aby si každej v Klatovech najal bodyguarda...

Scénka 8 - Angelika mě naštvala k nepříčetnosti. Ze všeho nejvíc nenávidím, když někdo o našem vztahu s Kubou prohlašuje, že to přece není láska, že ho dostatečně nemiluju a podobně. Raději jsme toto téma ukončily. Hned.

Mno a v neděli jsem teda šla za Kubou do té nemocnice, měl něco ve střevech, tak měl chudák průjmy. Ale teď už je na Ostravici, kam za ním zítra jedu taky.

Nightwish - Wishmaster (překlad textu)

13. července 2010 v 11:48 | Happy |  Hudba
Tato píseň, po které bylo pojmenováno i album z roku 2000, se jim opravdu povedla. Je velice energická, Tarjin hlas se tam opravdu hodí, vlastně si nedokážu představit zrovna tady žádný jiný. Moc se mi tu líbí kytara a keyboard. A tak už jen zbývá text.


Pán!
Učeň!
Heartborne, 7. hľadač
Vojak! Žiak!
Vo mne, Wishmaster

Elbereth, Lorien

Dieťa so zasnenými očami, pozerajúce do noci
Na ceste do mysli vyprávača
Šeptá prianie, rozpráva sa s hviezdami, slová sú v ňom tiché
Vzdialený povzdych od osamelého srdca
" Zachvíľu budem s tebou môj Shalafi"
Šedé nebá môjho osudu

Pán...

Silvara, Starbreeze

Sla - mori (Tajná cesta) ktorú pozná iba on
Do vznešenej ríše, mágia vovnútri
Ak započuješ volanie starej tradície, tvoj svet nebude viac odpočívať na Zemi

Elf pána volajúci s jeho rafinovanou piesňou
"Stretneme sa v hostinci Posledného domova"
Heartborne nájde cestu!

Pán...

Pán prianí
prenasledovaný pre tvoj úmysel
Dieťa, Hladač snov
Učeň stávajúci sa...

Pán...

Hlučíííín! Juché!

10. července 2010 v 18:59 | Happy |  Když je mi skvěle
Tak jsem přeplavala asi 4/5 Hlučína na délku :) Já tu přehradu zbožňuju! Jen škoda, že i když jsem uprostřed vody, tak furt je někdo kolem mně. Na Žermánkách tam jsem sama a jenom vnímám tu přírodu a žádný bufet opodál...

Prý, kluci na člunu: ,,Nechceš zachránit? Aspoň si sedni..."
A já ne, já to musím doplavat, a nesmím zahálet! 

Juché! :D

Někteří chlapi jsou vážně kreténi.

9. července 2010 v 14:49 | Happy |  My world
Chápete to? Napřed ji strašně chce. Pak na ni sere klidně týden. Nic jí neřekne, až na fejsu pak má, že chodí s nějakou jinou krávou!

Přebrala jsem od ní ten vztek. Zabít ho!!!!!!

Tohle mi někdo udělat, může se těšit na sladkou pomstu! Nebo radši pěkně hořkou! Ze všeho nejvíc holky nesnášejí, když se s nima nejedná fér!

Zbabělec!

Kluci podle vás

8. července 2010 v 13:46 | Happy |  Kecárna a poradna
Když jsem tu dala anketu ,,Vyber nejideálnějšího kluka", vůbec jsem nevěděla, jak to dopadne. A tady jsou výsledky!

hezký, sebevědomý, šukézní, veselý, hravý, vášnivý u vás vyhrál na plné čáře a to s počtem devíti hlasů. Jen kdyby se kolem něj netočilo tolik holek, že? :)

Akční, citlivý, pozitivní, přímočarý, komunikativní má 5 hlasů. A u tohohle jsem čekala, že vyhraje :D

Citlivý, romantický, hodný, milý je na třetím místě se čtyřmi hlasy. A jste si jisté? Kolik z vás se už svěřilo, že je nějaký takový už balil. A vy jste ho přece nechtěly, ne? :)

ďábelský, tajemný, vášnivý, šukézní má 2 hlasy. U toho jsem čekala, že bude trochu víc vpředu... Trochu jste mě tím zklamaly.

uzavřený, tajemný, zajímavý, romantický, nemoderní má jeden hlas. Copak vás na něm tak odradilo, holky? Že nemá patku?

v pohodě, free, flegmatický, dětský je přesně tam, kde jsem čekala. Na posledním místě s jedním hlasem. Kdo by chtěl někoho, kdo se chová jako dítě. I když je v pohodě a free, ale někdy až moc.

Nyní tu mám pro vás novou anketu - který kluk je nejhorší.

Veselý zbabělec - je s ním sranda, ale jakmile nastane nějaký problém, už zdrhá. Srab.
Depresista bez smyslu pro humor - co mu zase je. Vrtá ti to hlavou. Ničím ho nejde rozesmát. Zdá se, že se noříš do hlubin depresí společně s ním. Ajaj.
,,mouchy snězte si mě, mně je to jedno" - k ničemu se nemá. Klidně se týden neozve. Vypadá to, že sere nejen na tebe, ale i na všecko kolem. Pch.
showman s kvantem holek kolem sebe - to jsem zvědavá. Ten právě u vás vyhrál tu anketu o ideálního kluka :D kolik z vás bude hlasovat pro něj? :)
sprosťák, co hulí trávu a šuká všecko - myslí si, jakej není king. Poslouchá nejčastěji hip hop, nosí tříčvrťáky z rozkrokem u kolen a bez kšiltovky si svůj život nedokáže představit. Macho jak cyp, pičo.
romantický chudáček - skládá ti romantický básničky. Milostivě se na něj podíváš, ale ať se díváš jak se díváš, nic zajímavého na něm nevidíš. Je ti ho líto, ale prostě se ti nelíbí.

He, vaříím! :D xD

8. července 2010 v 12:00 | Happy |  Užitečné věci
Takže ehm... Babička na mě: ,,Nechceš vařit?"
:D Tak jsem šla :D

Omáčka na špagety. (xD)
Cibuli usmažíme dorůžova, samozřejmě nakrájenou (sluneční brýle nepomáhají! Búú! xD), mícháme a míchame až to máme ,,růžový", pak tam přidáme mletý vepřový. Zalijem to hrnkem vody, dáme tam pokličku a dusíme. Asi tak jednou za pět až deset minut to tam přindeme zamíchat. Nakrájíme česnek nadrobno (mi to trvá sto let) a hodíme ho do hrnca (super.). Občasné míchání.
Když je maso měkký, nalijem tam kečup. Omáčka se zbarví do oranžova (že jo.). Nakonec nakrájíme bazalku a hodíme ji do hrnca. Ještě chvilku mícháme a když je to hotový (vůně, chuť, to se prostě pozná), vypneme sporák a nastrouháme sýr (ten do hrnca neházíme! Teoretický výsledek - kaše, kterou nutno krájet nožem.)

:D Fajnéé :D

Že nejsou Žermánky břečka? Že nééé????

Déšt na kole a zlatíčko v dupě :D

7. července 2010 v 16:05 | Happy |  Když je mi nijak
Mno hej :D Moje dny probíhají nyní takto: Vstává se o půl osmé, plyšový pes tam kde má být, ale Fifka zas někde na druhým konci postele :D Vstanu a rozvalím se na gauč. Tam zkysnu do desíti, pak se vykoupu, nasnídám, obleču, namaluju a učešu. Pak bud uklízím, nebo se válím na gauči nebo poslouchám muziku a nebo hraju Luxor. Hm a pak bud jdu ke kámošce, nebo k babči, nebo na kolo, nebo na Žermánky. Večer jdu brzo spát, bo se už nudím a klíží se mi kukadla :D

Jsem byla s mámou na kole na Rychvaldskou pout, ale pršelo. My jsme se přesto neotočily, prej protože potřebujem pohyb.
Máma: ,,Mysli na to, že potřebuju zhubnout!"

Byla jsem nasraná a na pouti prostě POTŘEBOVALA LÍZÁTKO! xD xD Tak jsem ho zblajzla a pak jsme jely k babičce, odkad jsem napsala Kubovi mail, nebot je u Baltu. A má sebou mýho bílýho plyšovýho králíčka. Chybí mi.

:D

No nic hej, asi budu končit, jsem tedka u Ajky a ona je na tom s nůděm stejně jako já :D Bááj :D

Pět zásad užívání si života

6. července 2010 v 12:30 | Happy |  Jak být šťastný
1. Využívej šancí.
2. Nic v sobě nedus.
3. Užívej si každé vteřiny - každého sousta, každé kapky deště, každého slova prohozeného s kámoškou...
4. Když máte blbou náladu, buďte protivní jenom na ty, kdo za to můžou. Na ostatní buďte milí, ale zároveň dodržujte pravidlo 2.
5. Dopřávejte si alespoň hodinu denně výhradně pro sebe. Můžete meditovat, koupat se, poslouchat hudbu, psát povídky, kreslit, líčit se, kecat s kámojdou atd atd atd.

Make-up podle Dity

3. července 2010 v 17:27 | Happy |  Tutorials