Září 2010

Doloresin kurz štěstí - part 1. (Maličkosti)

4. září 2010 v 12:00 | Happy |  Jak být šťastný
Život sám o sobě stojí za starou belu, a proto si musíme užívat maličkostí. Proto se vždy radujte například v těchto situacích:

1) když vás ovane příjemný teplý vánek.
2) když kolem vás projde někdo, koho znáte.
3) když někdo řekne, že jste něco udělali správně.
4) když to, co vás dlouhou dobu štvalo, je pryč. (toho si spousta lidí nevšimne :D)


Zvláštní bod - radujte se z toho, že se radujete. Tak radost zdvojnásobíte. Proto vždy, když se začnete smát, pomyslete si: ,,Jé, já se směju, to je super! Miluju smích!"

CVIČENÍ

Sedněte si někam k vodě v době, kdy slunko zapadá. Postupně si všimněte těchto věcí:

1) Rudé odstíny slunce a mraky kolem něj dohromady vytvářejí obraz o mnoha různých barvách.
2) Odrazy světla na vodní hladině způsobí, že se třpytí.
3) Určitě máte alespoň malou radost, když vidíte rybu.
4) Konečně jste zabili toho otravného komára!
5) Cvrčci! :)

Chorvatsko :D

3. září 2010 v 12:00 | Happy |  Když je mi skvěle
Tak jsem ještě jela do Chorvatska na tábor :D Odjížděla jsem 23. srpna a vrátila se 31. srpna :D Phytlééé :D To bylo supr!

Akorát ubytování jiný než jsme čekali, horší, mnohem horší. Tak snad nám vrátěj prachy. Moře fakt suprový, studený tak akorát :) Noční Biograd nejlepší, akorát ty ceny... :D Nevyplatí se mít tam eura, sice je berou, ale vrací v kunách, a tak rychle si to spočítat je nad síly, a tak vás můžou okrást. Mnohem lepší je zajít do směnárny.

diskotéka skoro každej večer, celkem asi čtyři :D Spát jsme šli ve dvě ráno, budíček asi v osm :D Přijela jsem totálně nevyspaná, půl hoďka spánku v buse, půlhoďka ve vlaku, půlhoďka doma :D A vyrazila jsem za Kubou :D A modlila se, aby měl dobrou náladu, to víte, po tejdnu tak chci se nehádat :D A měl naprosto superní náladu a byl úžasný, takže jsem prošvihla babiččinu návštěvu u nás. Moje mamka totiž měla svátek předpředevčírem  ;) A včera jsem spala dvanáct hodin :) Dneska plánuju taky :) Ale ještě předtím bych šla s Kubou ven, protože mi psal SMS jestli nemám čas. Čas mám, kredit nemám :D Tak snad se teďka po hodině staví, tak to proberem :D