Duben 2011

Nebezpečné myšlenky (I´ll never stop thinking this way)

22. dubna 2011 v 15:32 | Magorovo Wuhu |  Když je mi nijak


Víte... Já to tu nechci nějak konkretizovat, ale... Mám v sobě určité myšlenky. Myšlenky, které mám už hodně dlouho, snad dva roky. Nikdy jsem se jim nedokázala pořádně ubránit, ale nakonec jsem to stejně zvládla. Ovšem teďka jsem si všimla, že se jim bráním čím dál míň. A není to, protože to tak chce svět. Chci to já. A to je ještě horší. Nedá se říct, že by mě to přímo užíralo, ale příjemné to taky není... Poddávám se tomu čím dál víc. Nechci radu. Nechci pomoc. Chci být taková, jaká jsem bývala. Nikdy takhle nepřestanu přemýšlet, I´ll never stop thinking this way.
...60...

Dear drawing... I wanna be like you. (1. část)

20. dubna 2011 v 16:00 | Magorovo Wuhu |  My world

Grey: Dneska ve škole byl obzvlášť nudnej den! Samá nuda a nic na rozptýlení. Příště, až tam nebudu mít ani jídlo, ani jeho, přinesu si knížku...
Derjalonis: Klidně i když tam ty rozptylovače mít budu, stejně si budu číst. Učivo si pak opíšu a naučím. Už vám to vtloukám do hlavy, všem šesti, dost dlouho!
Grey: A kdy si to opíšeš? Odpoledne, když budeme chtít jít ven?
Derjalonis: Já ne, to vy chcete ven! Ale já bych to opisovala o přestávkách, už jsme se přesvědčily, že se to stihnout dá.
Grey: Jenže to jsme opisovaly jedno učivo. Ale všechny???
Derjalonis: Kurník, to je fakt. Tak nic.
Grey: Hm... Asi nejhorší ten dnešek byl, když jsem o přestávce chtěla jít se Sylvuškou a Elis, abych se tak nenudila.
Derjalonis: Proč? Uzavřená společnost? >:/
Grey: Přesně tak! Bavily se jenom mezi sebou, tak abych je neslyšela. Prostě jenom ony dvě. Já tam byla přítěž.
Derjalonis: A ptala ses jich, jestli se můžeš přidat, než jsi to udělala?
Grey: Jo, Elis říkala, že můžu!
Derjalonis: Sakra tak ať příště radši řeknou, že ne!!! Sakra, proč jsem vždycky až za někým??? Proč neexistuje někdo, kdo mě má prostě nejradši???
Grey: Hele, to je sobecký. Ty těm lidem nedopřeješ kamarády?
Derjalonis: Pochop, že na mě kvůli nim úplně kašlou!!! Radši jdou ven s nima, než se mnou!!!
Grey: A já se jim ani nedivím.... Koukni se na nás, jsme hrozný..! Ty se pořád vztekáš, já furt fňukám, Dolores je přecitlivělá a furt by jenom radila, Happy je sobecká, Puntička taky, s Fleg se člověk ,,fakt nenudí" a kdybych byla venku s Kateshow, tak dělám, že k ní nepatřím!
Derjalonis: JÁ že se pořád vztekám??? Ale vždyť k tomu mám důvod! Náš společenskej život jde do hajzlu!!! Už jsem na Sylvuš žárlila i dřív, ale tohle je prostě vrchol! Ty dvě k sobě nikoho nepustěj! A my se snažily už TOLIKKRÁT!
Grey: No... Víš, že si dost zakládají na vzhledu kámošek...
Derjalonis: A ty snad chceš říct, že nevypadáme dobře??? Já vím, my dvě zrovna ne, ale třeba Puntička, nebo Happy... Dolores...
Grey: Ne, jediná, kdo tu vypadá dobře a je kamarádská a komunikativní, je Happy. Jinak nikdo. Nikdo! A my dvě teprv ne.
Derjalonis: Povrchní svět! Plný předsudků! A ohavností!!!
Grey: Hm... Chtěla bych být, jako ta kresba. Podívej se na ni.
Derjalonis: Ale vždyť je to Puntička... Co to znamená?
Grey: Ne, pozor, je to KRESBA Puntičky. Na té kresbě je osoba, která bude navždycky vypadat dobře, dokud ta kresba nebude existovat. To, proč jsem nakreslila zrovna Puntičku, je to, že jsem chtěla zvýraznit osobnost té holky. Taková... Nepoddajná.. a ... Bojovná. To je ono. A víš, co je nejlepší?
Derjalonis: Řekni.
Grey: Ta kresba nemá city. Takže na ní nepůsobí žádný psychický nátlak, ani depky, zklamání, nespokojenost... Nic z toho, co znám!
Derjalonis: Pozor, nebyla bys ani veselá. Nikdy.
Grey: Teď tě nepoznávám... Tobě by to bylo jedno, kdybychom přišly o city, ne? Ty nejsi nikdy šťastná. Možná máš zlomyslný humor, ale to je všechno.
Derjalonis: Ach, ty mě pořád ještě moc neznáš, viď? Mým úkolem není být věčně protivná, vzteklá a sobecká... Mým úkolem je chránit tebe. Od všech špatných rozhodnutí. Nezapomeň, nejen ty, ale i já jsem Doloresina sestra. Nejste dvě, které zastupujete volbu srdce, ještě jsem tu já. Tajně... Protože kdyby se to provalilo, tvoje bezpečí by bylo oslabeno.


Bodyrocker´s creed / Bodyrockerská přísaha :D

17. dubna 2011 v 15:11 | Magorovo Wuhu |  Zdravý životní styl
This is my body.
There are many like it, but this one is mine. 
My body is my best friend. It is my life. I must master it as I must master
 my life. 
My body, without me, is useless. Without my body, I am useless. 
I must move my body true. I must run faster and be stronger than my enemy
 that is trying to overcome me. I must conquer it before it conquers me. I
 will…
 My body and myself know that what counts in this life is not the size of
 our clothes, the shape of our figure, nor societies standard of beauty. We
 know that it is the experiences that count. We will live…
My body is living, as a part of me, and through it I experience life. Thus, 
I will learn it as a friend. I will learn its weaknesses, its strengths,
 its parts, its movements, and its possibilities. I will ever guard it
 against the ravages of judgment and damage as I will ever guard my soul and 
my heart against damage. I will keep my body clean and ready. I will accept
it as it is and as a part of me. I will…
Before the world, I swear this creed. My body and I are the defenders of my
 life. 
We are the masters of our obstacles.
We are the saviors of my life. 
So be it, until victory is mine and there are no regrets, but a life well
 lived!

Překlad (přibližný, bez slovníku totiž):

To je moje tělo. Na světě je tolik těl jemu podobných, jenže tohle je moje. Moje tělo je můj nejlepší přítel. Je to můj život. Musím ho zlepšovat tak, jako zlepšuju svůj život. Moje tělo beze mě je zbytečné. Já bez svého těla jsem zbytečná. Musím ho opravdově rozhýbat. Musím běžet rychleji a být silnější než můj nepřítel, který se mě snaží předhonit. Musím mu konkurovat dokud mi ono nebude konkurovat. A já budu... Moje tělo a já víme, že se v životě nepočítá to, jakou mám konfekční velikost, jakou postavu a jestli to odpovídá standardům společnosti. To, co se počítá, jsou zážitky. Budeme žít...
Moje tělo je žije jako moje součást a skrze něj žiju svůj život. Proto ho poznám jako svého přítele. Poznám jeho silné stránky i slabiny, jeho části, jeho pohyby a jeho možnosti. Kdykoli ho budu chránit před útoky rejpalů i před mechanickým poškozením stejně, jako budu kdykoliv chránit svoji duši a srdce před poškozením. Budu své tělo udržovat čisté a připravené. Budu ho akceptovat takové, jaké je jako svoji součást. Budu...
Toto přísahám před celým světem. Moje tělo a já chráníme náš život. Překonáme všechny překážky. Jsme zachránci mého života. Tak jest, dokud nebude vítězství moje a dokud nevymizí všechen žal a nezůstane jen šťastný život.

Běh! :)

17. dubna 2011 v 14:52 | Magorovo Wuhu |  O cvičení


Tak jsem dneska byla zase zaběhat :) Minulý týden, ale to už nevím, jaký den, jsem překonala svůj osobní rekord - obvyklý okruh, po kterém jsem obyčejně úplně vyřízená! Já jsem si asi minutu spočla a pak jsem norrrrmálně běžela dál! :D Joooo! :)))
Dneska jsem uběhla ale obrrrrovitánský rekord! Velký okruh, co jdu vždycky výhradně pěšky, jsem zaběhla úplně celý se dvěma minutovýma přestávkama! Juhu! :D Pokoušela jsem se tento okruh běžet už jednou, ale běžela jsem moc rychle a už před prvním kopcem jsem to vzdala, asi půl hodiny popadávala dech, pak jsem uběhla ještě pár desítek metrů a pak jsem domů došla pěšo :D Ale dneska jsem vyběhla všecky kopce naráz! Přísahám! :) První přestávka byla jen o pár metrů dál než přestávka při minulém běhu - po tom, co jsem ten kopec vyběhla :P :D Druhá byla po tom, co jsem vyběhla druhý kopec. Zbytek cesty bez přestávky! Nemůžu tomu uvěřit! Jooo! Mám upe energii! Tělo je strooooj! A fakt perfektní!

To mi připomíná tu bodyrockerskou přísahu. Pokusím se ji najít a jestli ji objevím, tak ji tu hodím :) I překlad do češtiny.

BRNO :))) :))) :)))

16. dubna 2011 v 20:51 | Magorovo Wuhu |  Když je mi skvěle


Dolores: Tak jsem se právě vrátila z krásné a velmi povedené sborové akce. Trvala od 14., tedy čtvrtku, do dneška a musím říct, že jsem si to náramně užila. Byly tam velmi kvalitní sbory (Ostrava, Madrigalisté, Znojmo, Břeclav....), takže jsme nakonec všichni skončili ve zlatém pásmu s tím, že někteří dostali zvláštní ceny - například my za nejlepší provedení povinné skladby - Velikého Lalulá (Což je naprosto střelená písnička a moc mi k srdci nepřirostla :)) ) s finanční odměnou 7000 kč. Líbil se mi taky program, užila jsem si dokonce i ten nácvik v ateliérech, kdy se každý díval na hodinky :) Nejlepší asi byly ty noci. Sice jsme spali na zemi ve spacácích a dekách, ale já jsem spala vedle něj a to je vždycky fajn. Pyžamo mu moc sluší a navíc je tak roztomilý když je rozespalý :) Tulí se ke mě ještě neotevřel oči...
Taky se tam jeden kamarád snažil sbalit moji spolužačku, jenže ono to... Nevyšlo. Proslýchalo se, že on se jí taky líbí, jenže podle toho, jak na jeho pobídku, ať s ním jde ven, reagovala, to nejspíš byly bláboly. Chudák z toho byl velmi přepadlý a bylo mi ho opravdu líto. Jediné, co mě však v tu chvíli napadlo, bylo: ,,Bože, díky že tohle už řešit nemusím."
Krásná akce. Ano, byly tam i ostřejší momenty hádek, ale to mě nějak... Nedokázalo rozhodit. Na tyto situace jsem zvyklá a už mi připadá zbytečné se kvůli tomu v tu chvíli trápit, zvlášť, když se mám těšit na další body programu! :) Ach, uteklo to jako voda, nezbývá mi nic jiného, než návrat zpátky do normálního života :) Ale i to je svým způsobem krásné. Aspoň se vyspím :P :)

Kateshow: AAAAA!!!! SUPER AKCE! xD xD xD
Od čtvrtká do dnešká krákorali všeeeeci! :) Lálulálula! :D Madrigalisti nejlepší! Akorát jsme skončili všeci ve zlatým pásmu, proč to není na místaaa! :D :D To pak není soutěěěěž! :D NEJLEPŠÍ MOMENTY! :D :D :
1) Večír v kruhu krákorajících našich i třech jinejch - Ondry, Marti a Péti z Břeclavi :D Aspoň myslím že z Břeclavi :D Já jsem ráda, že ty jména pamatuju :D :D :D Yesterdeeeeeeeej! :D
2) BOHEMIAN RHAPSODY na koncertěě! :D to první, jak jsme to vyřvalii :D Krásně jsme jim ukázali jak neumíme zpívat, jak krásně ale krákoráme :D A dokonale je vyděsili, takže pak jak jsme začali zpívat todle na tý soutěži, hluboce si oddechli tak moc, že pak chtěli ať to zakrákoráme znovááá! :D
3) PAŘBÁÁÁ!!! :D K tomu není co dodaat! :D Snad jen to, že to dopadlo přesně tak, jak jsem si představovala :) Hm, možná to nebude až tak ztracené! :)
4) TLESKÁNÍ DO RYTMU! :D Moc hezky zvolený rytmus! :) Všecky to nabudilo a pak zpívali krásně! :)
5) a jasnééé že ty NOCIII! :D :D :D Břuch na břuch a chrrrrr :)(: Dvojtej smajlík helé :D


SUPEEEEEEEEER MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!!!!!

Debata 5 (osoba, která nikdy nepřijde včas)

13. dubna 2011 v 21:06 | Magorovo Wuhu |  My world


Puntička: Tak vidíš, zašli jsme tam a neseřval nás. Happy ending, no ne?
Derjalonis: No já se tam nebála. To jenom Dolores a Grey. Ale spíš jsem si to s ním chtěla vyříkat.
Puntička: Ne, to ti nedovolím.
Derjalonis: A proč?
Puntička: Protože strategie je strategie. Zapoj mozek - minule to způsobilo totální katastrofu. Mělo to úplně opačný účinek než to mít mělo.
Derjalonis: Ano, a sice, že jsem vzteklá ještě víc!!!
Puntička: Nech mě to dopovědět. Vztek je teďka znát všude kolem. Navrhuju situaci uklidnit. A sice tím, že už to nebudeme dále rozebírat. Necháme to vychladnout.
Derjalonis: Chmpf! A příště to udělá znova!!! Ne!
Puntička: Udělal by to znova tak či tak. Máme 2 možnosti - vždycky je na výběr. Buďto dotáhneme do konce původní plán a způsobíme ještě větší katastrofu než doteď, nebo to necháme vychladnout a vztahy se uhladí. Možná jen naoko, ale aspoň že tak.
Derjalonis: Ne. Jestli se mají uhladit jenom naoko, do toho fakt nejdu! A navíc, kdo by stál o uhlazení vztahu s někým, kdo si o mě myslí tyhle věci aniž by mě znal! A co hůř - aniž by dal znát jakýkoliv náznak toho, jak mě nesnáší! Tolik falše!!!!
Puntička: Chápu tvoje rozhořčení. Ale uvažuj. Nebylo by přece jenom lepší mlčení pro mír?
Derjalonis: Zkusit to můžem.
Puntička: Děkuji. A teď už přejděme k osobě, která nikdy nepřijde včas.

Derjalonis: Roztrhnu ji jak hada. Jednou určitě. Dobře, že jsme to dneska udělaly takhle!
Puntička: Teď bych jí napsala. Co ty na to?
Derjalonis: Jo. Tak, a to máš za to!
Puntička: To je příliš dětinská fráze. Hm, co takhle: ,,Promiň, ale šla jsem k babičce. Nenapsala jsem ti dřív, protože... Ehm... Nebyl jaksi čas. Neděle?"
Derjalonis: Musí to být i s tou nedělí?
Puntička: Dobře víš, že já, Dolores a Grey, tedy rozhodující osůbky, ji máme velmi rády. Ona je totiž jinak naprosto skvělá!
Derjalonis: Hm. Tak fajn. Až tak skvělá není.
Puntička: Je!
Derjalonis: A není!!!
Puntička: Mysli si co chceš, stejně nemáš rozhodující hlas, takže nic nezmůžeš.
Derjalonis: Grrr....

Koukej, hroutí se ti společenskej život. (debata 4)

12. dubna 2011 v 15:23 | Magorovo Wuhu |  My world


Dolores: Co tím myslíš?
Puntička: No považ - S kým chodíváš ven? Za kým chodíš, respektive chodila jsi, na návštěvu?
Dolores: Jo, aha... A ty to teď chceš řešit? Není na to trochu, ehm.. Pozdě?
Puntička: Možná jo, možná ne... Vnější věci nenapravíme, ale v hlavě bychom si to srovnat mohly.
Dolores: Ok...
Puntička: Dobře. V prvé řadě ti chci vynadat. Řekla jsi něco, co jsi neměla a to mělo katastrofální následky.
Dolores: Dobře, uznávám, jednala jsem bezhlavě, aniž bych ho znala. Nevěděla jsem, jak zareaguje, a hlavně ne to, jak to skončí. Ale nebyla to jenom moje vina. Já to neřekla přímo jemu.
Puntička: Já vím, ale muselo tě napadnout, že osoba, které jsi to vyzvonila, to pošle dál. Koneckonců, je to příliš vážné téma, než aby si to nechala pro sebe. A chtěla to, stejně jako ty, vyřešit.
Dolores: Ale já jí říkala, ať to neříká! Že mu to řeknu sama! Tedy spíš, že se ho na to zeptám...
Puntička: Tak jsi to měla víc zdůraznit! Vidíš, co jsi způsobila.
Dolores: Laskavě to všechno nehaž na mě. Já to přece myslela dobře... Chtěla jsem do toho vnést trochu té upřímnosti. Mě ale nenapadlo, že bude tvrdit, že lhala ona.
Puntička: No, aspoň vidíš, jak bezcharakterní je. Nevidím důvod, proč by záměrně lhala. Proč by to proboha dělala?
Dolores: Právě. Hm... Myslíš, že... Že to hrál? Já ho za ty roky začala mít skutečně ráda, stejně jako třeba... Babičku.
Puntička: Hm... To je velmi těžká otázka. Ale pokud to hrál, zas tak těžké to pro něj určitě nebylo... Mluvil se mnou jen pár minut týdně.
Dolores: Ne, ne, tomu nevěřím. Víš, co si myslím?
Puntička: No ven s tím.
Dolores: Že mu prostě jen... Ujely nervy. To je vše. A že se všechno časem urovná.
Puntička: Tak to seš vedle. Chceš, aby se to urovnalo? Pak tam zajdeme!
Dolores: Nemůžu uvěřit, že tvůj chladný rozum se nechá tak snadno převýšit tvou odvahou. Mělo by to smysl? A víš vůbec, jak by to mohlo dopadnout?
Puntička: Přinejhorším by mě seřval.
Dolores: Tak vidíš!
Puntička: Já bych to přežila, jenže ty zas ne!
Dolores: Dobře, slibuju ti, že tam zajdeme. Ale.. Později. Až z toho nebudu mít takový... Strach.
Puntička: Hm, buď upřímná i k sobě! Jsi prostě posera.
Dolores: Nech si to. Raději přejděme na druhou část problému... A tou je osoba, která nikdy nepřijde včas.
Puntička: Dobrá, dobrá, ale na to teď není čas. To si vyřídím s Derjalonis, ty jsi moc měkká. Teď musíme udělat tabulku a vyžehlit, a máme na to půl hodiny. Tabulka zabere pár minut, ale na žehlení jsou tu dobré čtyři pračky.
Dolores: Fajn.

Hlad, hlad.

11. dubna 2011 v 14:55 | Magorovo Wuhu |  Když je mi skvěle


Ach jo... Neznáte nějaký zaručený tip, co ráno sníst a co si vzít do školy jako sváču, abych ke konci nechcípala jak hlady, tak únavou? Já ani nevím, kam se mi ta energie ztrácí! A už toho mám vážně dost. Jakmile dostanu hlad, myslím na 2 věci.
1) Na jídlo
2) Na horu jídla
Já už vážně nevím, co s tím. Jsem pak úplně chcíplá a všecko ostatní prostě nefunguje. Nedávám pozor, nemyslím, nemám vůbec smysl pro humor... No, naopak hladem se velmi dobře uklidním... Ale zrovna ve škole, kdy potřebuju energii a bystrý mozek, je ten klid spíš na obtíž...

Gym direct?

11. dubna 2011 v 6:23 | Magorovo Wuhu |  Workouts


Na blogu portia-decastelo.blog.cz jsem narazila na odkaz na youtube channel, kde cvičí francouzka a pár dalších lidí. Zdálo se mi to dost jednoduché a ideální na ráno - kdy nepotřebuju lámat rekordy.
Jo, jenže jak jsem to cvičila tak ee - zdání klame! Bolí mě ruce. A břicho ze včerejška, takže jsem poslední část cvičení nemohla docvičit.

Nové avatary

10. dubna 2011 v 13:19 | Magorovo Wuhu |  O změnách
Tak jsem se rozhodla, že podle nálady dám k článku i avatar, jakože která osůbka to píše :) Pravidelní čtenáři se s mými osůbkami seznámili. A kdo ne, víc se o nich dozví v Debatách. Tak jen stručně:


HAPPY - veselá, hravá, živá
Zajímavost: Dokáže přesně napodobit chování ostatních.

GREY - smutná, ublížená, stydlivá, nerozhodná
Zajímavost: I ona se může naštvat. Stačí, když zajde za Derjalonis a průser je na světě.

DERJALONIS - vzteklá, zbrklá, závistivá, nenávidí strategii
Zajímavost: Jejím úkolem je chránit Grey.

PUNTIČKA - průbojná, drzá, vždy upravená, miluje strategii
Zajímavost: Jejím úkolem je chránit Dolores.

DOLORES - citlivá, chápavá, optimistická, uvolněná, pravdomluvná
Zajímavost: Ona a Puntička tvoří základní složku mojí osobnosti :)

FLEG - líná, nenažraná, nevrlá když musí něco dělat
Zajímavost: Jejím úkolem je vymazávat banální problémy z hlav ostatních.

KATESHOW - střelná, podivná, svéhlavá
Zajímavost: Velmi důležitý je její způsob vypořádání se s problémy - ztřeštěnost.

A tady jsou ty avatary:

atd atd atd... :D Je jich moc :D

Epica - White Waters - překlad textu

9. dubna 2011 v 20:30 | Magorovo Wuhu |  Hudba
Nádherný text, nádherný text, nádherný text!!! Ovšem hlavní na hudbě je melodie - a i ta je nádherná.

Kakko:
Vidím postavu, kolísavé pohyby
Pleť jako mořská perla
Nemůžu odolat, její hlas ve větru
Klame mě zrak?
Jsi to ty?

Simone:
Slož se do mého náručí
Věř tomu, co vidíš
Zklidni své obočí, budeš se mnou
Najdeš klid

Kakko:
Hledím na pěnící se vlny, přicházejí tak blízko
Najednou je všechno jasné
Zkřehlý bolestí, a stále čekám
Voda mě vtahuje blíž
Uvítala bys mě?

Simone:
Slož se do mého náručí
Nezkoušej popadnout dech
Tichá lásko, jsi teď se mnou
Není třeba žádných slov

Kakko:
Nesu vinu za své chyby,
Nikdy jsem nevěřil, že je to odsouzeno k zániku
Dal bych život za to, abych tě vedle sebe zase měl
Vezmi mě pryč, odpustila bys mi?

Debata 3

8. dubna 2011 v 19:44 | Magorovo Wuhu |  Když je mi nijak
Grey: Holky... Holky!!! Au... Mně je nějak... Blbě...!!!!

Derjalonis: Krucinál holky! Počkejte! Grey to nezvládá.
Happy: Marjá... Takové cavyky furt!
Derjalonis: Pojďme si sednout támhle na tu lavičku.
Dolores: Dobře. Mně je taky trochu nevolno...

Grey: Tak...
Happy: Tak.
Dolores: Co teď?
Puntička: No... Nejprve bych si měla doma uklidit. Mám tam hroznej brajgl!
Derjalonis: Jasně!!! Ze všeho nejdůležitější je bordel v pokoji, zrovna teď, když je všude jinde bordel stokrát větší!!!
Happy: Nó, však v tom je ten vtip, ne? :D Omg, je nám blbě, tak uklidíme pokoj, co je na tom blbýho? :D
Kateshow: Hééé, uděláme ještě větší bordéééél :D :D :D
Happy: Ok :D
Puntička: Né, ježišmarjá :D :D Uklidíme. A pak uděláme bordel jinak... Uděláme nějakou fajnou akci... Půl dne, kdy budu prohrabávat skříně, zkoušet si outfity, líčit se naprosto šíleně a hrát si s bárbínama :D
Kateshow: Jooooo!!!
Dolores: Jasně, šílenosti povoleny! Od toho je život! Užijme si ho!
Puntička: Jooo! Budem ta nejneodolatelnější holka na světě! Budem mít na každým prstě 10 kluků a...
Dolores: Hele, prr :D Co takhle to zredukovat?
Puntička: No jo... Budem se o sebe víc starat, víc mluvit s lidma a hledat si někoho moc fajn...
Dolores: A relaxovat.
Happy: A smát se!
Grey: A číst...
Derjalonis: A pouštět svůj vztek!
Kateshow: A dělat šílenosti!
Puntička: Líčit se!
Fleg: Válet se!
Happy: Joooo!!!!

Grey: Hm... A co bude s ním?
Happy: No co... Uklidní se.
Dolores: Jo... Pak si uvědomí, že nemá pravdu, a...
Happy: Nemel blbiny! Seš free!
Derjalonis: A taky pěkně naivní. Slyšela jsi snad, že by k tomu promiň ještě něco přidal?
Grey: Ne...
Dolores: Ne. Ale však víte, jaký je...
Puntička: Hmm, víme! Bude se to furt opakovat! A mně je dobře takhle!
Happy: Mně taky!
Dolores: Mně zatím taky, ale bojím se, aby to bylo tak i zítra...
Happy: S tím, že ti bude fajn?
Dolores: Jo...
Grey: Chápu ji. Zas budeme brečet 3x denně...
Dolores: Ano, to mám na mysli.
Puntička: Sakra, dyť je to nutné! To zažívá každý! Skoro...
Dolores: No jo... život je k nám milosrdný i v tuto těžkou chvíli. Zdá se, že... Že není až tak těžká.
Happy: Hm, neni. Brečím snad? Ne!
Dolores: To bude tím, že už jsme to párkrát zažily... čím víc to zažíváme, tím líp se to zvládá, že?
Grey: Jak dlouho...?
Puntička: Sakra, to nevím! Copak jsem jasnovidec? Pojďme si to užít, dokud to trvá, a pak...
Happy: Pak budeme improvizovat jako vždy.
Puntička: Přesně tak. Vyždímejme z toho co nejvíc.
Happy: JO!

2 úžasné písničky od Epicy!

7. dubna 2011 v 21:09 | Magorovo Wuhu |  Hudba
Jsem se zas dívala, co to vlastně v tom PC mám za songy, narazila jsem na dvě naprosto nádherné.... Přeju příjemný poslech. Protože jak hlas, tak i melodie, a hlavně text jsou naprosto perfektní, a perfektně k sobě pasují. Jsou to dvě díla. Nádherná.

První se jmenuje White Waters a je to duet se zpěvákem z kapely Kamelot.


Druhá písnička se jmenuje Tides of Time, na ní je nejlepší hlavně ten refrén. Simone zde ukáže, že není jen tak ledajaká zpěvačka.

Peklo a nebe

5. dubna 2011 v 6:15 | Magorovo Wuhu |  Films and minifilms
Nedávno jsem vytvořila 2 videa - inspiroval mě k tomu Tommy Kindernay. Jedno je peklo a druhé nebe.
A to peklo - na youtube je tam jiná písnička, taky se k tomu hodící, ale bohužel kratší než to video x( Nebe je v pořádku.Jak jsem se seznamovala na internetu

2. dubna 2011 v 12:36 | Magorovo Wuhu
Tak, už jsem párkrát zkoušela internetové seznamky, nejčastěji na Lidé.cz, naposledy před rokem a půl. Ozvalo se mi dost kluků, někteří spíš chlapi (takoví ti slizcí, těm jsem neodpovídala).
Nakonec jsem si domluvila (rande ne, spíš takovou... schůzku) se dvěma. Jeden měl ale na profilu jenom jednu fotku, kde nebyl moc vidět, takovou nekvalitní. A navíc hrozně moc spěchal. Takže jsem tam nešla, nechala jsem ho tam. Asi blbý řešení, ale já jsem se fakt tak nějak bála, a to já svýmu instinktu věřím.

Druhý byl moc fajn, šli jsme po celé orlové, obešli jsme celou Orlovou 1 a kecali. Jenže... Mě vůbec nepřitahoval. Vůbec. Takže jsem mu ani pusu nedala, jen jsem se s ním rozloučila jako kamarádka. Když mě pak chtěl pozvat na pizzu, neodpověděla jsem. Což bylo ode mě taky hnusné, ale lepší než ho tahat za nos a dávat mu falešné naděje.

A tak mám pro vás radu: Na seznamkách buďte hlavně vybíraví. Je možné, že tam nikdo vhodný nebude. Ale než jít na rande s někým, kdo se vám vlastně nelíbí. Buďte vybíraví. Kluci jsou taky vybíraví. Určitě by nešli ven s holkou, co se jim nelíbí. Tak si z nich vezměme příklad ;) Zvlášt na netu.

Kamelot?

2. dubna 2011 v 12:23 | Magorovo Wuhu |  Hudba
Musím konstatovat, že ten zpěvák má asi nejhezčí hlas ze všech (které znám), sice ne moc hluboký (mě se líbí hlubší hlasy - třeba Luminor apod), ale ta barva je fakt něco. Škoda, že ta celková hudba není moc můj vkus, ale poslouchat se to dá.