Leden 2018

Rekapitulace roku 2010 - červenec (nezveřejněný článek doposud :D)

14. ledna 2018 v 18:58 | Magorovo Wuhu |  Others

Make-up podle Dity
Možná bych se ve středu mohla oháknout jako Dita... :)

Pět zásad užívání si života

1. Využívej šancí.
To je základní pravidlo.
2. Nic v sobě nedus.
Nemůže být šťastný člověk ten, kdo v sobě dusí např. vztek.
3. Užívej si každé vteřiny - každého sousta, každé kapky deště, každého slova prohozeného s kámoškou...
Ale fakt užívej. Ne že to užívání si budeš flinkat.
4. Když máte blbou náladu, buďte protivní jenom na ty, kdo za to můžou. Na ostatní buďte milí, ale zároveň dodržujte pravidlo 2.
Těžké, ale dá se zvládnout.
5. Dopřávejte si alespoň hodinu denně výhradně pro sebe. Můžete meditovat, koupat se, poslouchat hudbu, psát povídky, kreslit, líčit se, kecat s kámojdou atd atd atd.
Velmi důležité obzvlášť pro mě.

Déšt na kole a zlatíčko v dupě :D

Mno hej :D Moje dny probíhají nyní takto: Vstává se o půl osmé, plyšový pes tam kde má být, ale Fifka zas někde na druhým konci postele :D
Jo, to bylo jak jsem se s ní pokoušela spát :D
Jsem byla s mámou na kole na Rychvaldskou pout, ale pršelo. My jsme se přesto neotočily, prej protože potřebujem pohyb.
Máma: ,,Mysli na to, že potřebuju zhubnout!"
Já byla ale nasraná :D
Byla jsem nasraná a na pouti prostě POTŘEBOVALA LÍZÁTKO! xD xD Tak jsem ho zblajzla a pak jsme jely k babičce, odkad jsem napsala Kubovi mail, nebot je u Baltu. A má sebou mýho bílýho plyšovýho králíčka. Chybí mi.
To je jak kdyby mi chyběl ten králík :D

He, vaříím! :D xD

Svérázné pojetí receptů :D
...
Když je maso měkký, nalijem tam kečup. Omáčka se zbarví do oranžova (že jo.). Nakonec nakrájíme bazalku a hodíme ji do hrnca. Ještě chvilku mícháme a když je to hotový (vůně, chuť, to se prostě pozná), vypneme sporák a nastrouháme sýr (ten do hrnca neházíme! Teoretický výsledek - kaše, kterou nutno krájet nožem.)

Kluci podle vás

Když jsem tu dala anketu ,,Vyber nejideálnějšího kluka", vůbec jsem nevěděla, jak to dopadne. A tady jsou výsledky!

hezký, sebevědomý, šukézní, veselý, hravý, vášnivý u vás vyhrál na plné čáře a to s počtem devíti hlasů. Jen kdyby se kolem něj netočilo tolik holek, že? :)

Akční, citlivý, pozitivní, přímočarý, komunikativní má 5 hlasů. A u tohohle jsem čekala, že vyhraje :D

Citlivý, romantický, hodný, milý je na třetím místě se čtyřmi hlasy. A jste si jisté? Kolik z vás se už svěřilo, že je nějaký takový už balil. A vy jste ho přece nechtěly, ne? :)

ďábelský, tajemný, vášnivý, šukézní má 2 hlasy. U toho jsem čekala, že bude trochu víc vpředu... Trochu jste mě tím zklamaly.
To teda jo! A co Dorian Gray? :D

uzavřený, tajemný, zajímavý, romantický, nemoderní má jeden hlas. Copak vás na něm tak odradilo, holky? Že nemá patku?

v pohodě, free, flegmatický, dětský je přesně tam, kde jsem čekala. Na posledním místě s jedním hlasem. Kdo by chtěl někoho, kdo se chová jako dítě. I když je v pohodě a free, ale někdy až moc.

Někteří chlapi jsou vážně kreténi.

Chápete to? Napřed ji strašně chce. Pak na ni sere klidně týden. Nic jí neřekne, až na fejsu pak má, že chodí s nějakou jinou krávou!

Jo, pak mu ospustila a chodila s ním. A on se s ní rozešel s tím, že ji nemiluje. Debil!

Hlučíííín! Juché!

Tak jsem přeplavala asi 4/5 Hlučína na délku :) Já tu přehradu zbožňuju!
Must repeat! :D

Nightwish - Wishmaster (překlad textu)

Tato píseň, po které bylo pojmenováno i album z roku 2000, se jim opravdu povedla. Je velice energická, Tarjin hlas se tam opravdu hodí, vlastně si nedokážu představit zrovna tady žádný jiný. Moc se mi tu líbí kytara a keyboard. A tak už jen zbývá text.

Pán prianí
prenasledovaný pre tvoj úmysel
Dieťa, Hladač snov
Učeň stávajúci sa...

Pán...

No, tak vám píšu po dvou tejdnech :D

Byla prdel :D Tady mám pár scének z toho týdne:

Scénka 1 - Angelika se mnou šla do OBI, aby koupila tři polystyrenový desky, asi centimetr tlustý, že si je přibije na stěnu a bude z toho nástěnka. Dala mi je do ruky a říkala, ať se mi hlavně nezlomí. O minutku později zafoukal vítr a jedna z nich se zlomila. Angelika řekla: ,,Já tě zabiju xD" no a v tu chvíli se mi zlomily všecky tři na šest kusů a rozletěly se. Začala jsem je honit po celým parkovišti, lovit pod autem xD Lidi měli vánoce :D

Scénka 4 - Jely jsme s Angelikou ve dvojku na kole, když jsem jí říkala: ,,Hele, není to tvůj přítel? Aha, tak ne, to je ňákej dredáč." A Angelika hned na něj: ,,Čáááu!" :D Měla jsem dost xD

Scénka 5 - Byla jsem si zjišťovat spoj na cestu zpátky na nádraží. Zrovna výcházel jeden hoper, takový nejspíš zhulený nebo tak něco. Koukl se na mě a zvolal: ,,He, máš hezký kozy!" Chtěla jsem mu vrazit, ale příliš jsem se chlamala :D Měla jsem chuť mu říct: ,,Ale ty nejsou pro tebe, hochu xD"